E-shop o nábytkovém a stavebním kování do kuchyní Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 | HLISKO-Nádražní ul. 559 |

Prodejní slogan apod.

Přihlášení:   E-mail:     Heslo:         Zapomněli jste Vaše heslo? Klikněte na tlačítko                              OBJEDNÁVKA BEZ REGISTRACE

Objednávka s REGISTRACÍ
Nový Zákazník: Vytvoření účtu

Objednávat v internetovém obchodě www.MAT-NABYTKOVE-KOVANI.cz můžete i bez zaregistrování, avšak registrace vám přinese několik výhod:
- příště již nebudete muset znovu vypisovat všechny údaje
- můžete mít uloženo více adres a libovolně mezi nimi přepínat
- můžete podrobně sledovat stav a historii vašich objednávek
- na Váš účet se budou připisovat Bonusové body, díky kterým získáte slevu na další nákupy
- zboží vám i po odhlášení zůstane v košíku a později můžete objednávku dokončit
Registrační údaje prosím zadávejte včetně diakritiky a rozlišení malých a velkých písmen - vhledem k propojení účetního systému s eshopem, budete mít na faktuře uvedeny údaje tak, jak jste je zadali při registraci.
Vaše osobní informace
* povinná informace

Informace o firmě
např. 12345678
např. CZ12345678
Vaše osobní informace *
*
*
*

*
*
*
Telefonické kontakty *
Přihlašovací informace *
* (nejméně 5 znaků)
*

Zasílání aktualit a typ emailu

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti MaT Motyčka a Tomášek s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat a obsahují skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Copyright - veškeré materiály publikované na těchto webových stránkách: www.MAT-NABYTKOVE-KOVANI.cz jsou chráněny autorským zákonem. Všechny práva vyhrazena.
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně dph a platí pouze pro internetové objednávky prostřednictvím e-shopu. Slevové akce a speciální akční nabídky platí v daném termínu pouze pro e-shop. Provozovatel si vyhrazuje měnit ceny, slevy bez předchozího upozornění.
E-shop o nábytkovém a stavebním kování do kuchyní Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 | HLISKO-Nádražní ul. 559 |
Parse Time: 0.758 - Number of Queries: 70 - Query Time: 0.0288594615479