-  |  E-shop o nábytkovém a stavebním kování do kuchyní Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 | HLISKO-Nádražní ul. 559 |
Prodejní slogan apod.

Informace o dopravě a platbách

INFORMACE O MOŽNOSTECH DOPRAVY
Druh dopravy Hodnota objednávky
Termín Cena dopravy Poznámka
Ekonomická přeprava
ČP (dopis)  49,-Kč
49,-Kč
  Česká Pošta ()   do 2000,-kč
do 2 dnů 90,-Kč
  Česká Pošta ()  nad 2000,- kč do 2 dnů 50,-Kč (50% sleva) Sleva až 50%
  Česká Pošta ()  nad 4000,-kč
do 2 dnů 0,-Kč (100% sleva) DOPRAVA ZDARMA!
  DPD   do 2000,-kč
1-2 dny 84,-Kč
  DPD  nad 2000,-kč 1-2 dny 50,-Kč (50% sleva) Sleva až 50%
  DPD  nad 4000,-kč
1-2 dny 0,-Kč (100% sleva) DOPRAVA ZDARMA!
  DPD Parcel shop
INFORMACE O DOPRAVĚ
Popis služby
Česká pošta  -
Přepravní služba DPD -
  TOP TRANS - expresní přeprava kusových zásilek
NEskladné nadrozměrné zásilky. Cena je stanovována individuálně, dle ceníku TOPTRANS.
INFORMACE O PLATBÁCH
Druh platby
Cena platby
Hotově 0,-Kč
Dobírka ČP 36,-Kč
Dobírka DPD 36,-Kč

Platba předem na účet
0,-Kč

*Uvedené ceny jsou včetně Dph

Vyhrazujeme si právo změny druhu a ceny dopravy na základě skutečnosti. Eshop neumí vyhodnotit různé kombinace a eventuality. O každé změně (zvýšení) budete informováni a bude s Vámi konzultována.
Zboží s uváděnou dostupností skladem je obvyklá doba dodání do 3 pracovních dnů. V případě, že doba dodání bude výrazně delší, budeme Vás kontaktovat.

Případné spory mezi společností MaT Motyčka a Tomášek s.r.o. a Kupujícím (pokud je spotřebitelem) lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například
Česká obchodní inspekce i spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ADR platformy. Více informací o mimosoudním řešení sporů naleznete zde.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti MaT s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat a obsahují skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Copyright - veškeré materiály publikované na těchto webových stránkách: www.MAT-NABYTKOVE-KOVANI.cz jsou chráněny autorským zákonem. Všechny práva vyhrazena.
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně dph a platí pouze pro internetové objednávky prostřednictvím e-shopu. Slevové akce a speciální akční nabídky platí v daném termínu pouze pro e-shop. Provozovatel si vyhrazuje měnit ceny, slevy bez předchozího upozornění.
E-shop o nábytkovém a stavebním kování do kuchyní Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 | HLISKO-Nádražní ul. 559 |
Parse Time: 0.216 - Number of Queries: 98 - Query Time: 0.011834460083