Pohybové senzory |  |   |  E-shop o nábytkovém a stavebním kování do kuchyní Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 | HLISKO-Nádražní ul. 559 |
Prodejní slogan apod.

E-shop |  LED osvětlení, světla a pásky |  Ovladače pro LED pásky |  Pohybové senzory


Příslušný popis Kategorie: Pohybové senzoryKód:  N1-ND_TC_SM
.
jen osobní odběr
Senzor pohybový LED na mávnutí ND TC SM
Senzor pohybový LED na mávnutí ND TC SM
 
424,-Kč s dph
350,-Kč

 detail 
zvolte množství: 

Kód:  N1-ND_TC_SO
.
jen osobní odběr
Senzor pohybový LED pro vestavěné skříně ND TC SO
Senzor pohybový LED pro vestavěné skříně ND TC SO
 
424,-Kč s dph
350,-Kč

 detail 
zvolte množství: 

Kód:  N1-ND_TC_SJS_144
.
jen osobní odběr
Spínací jednotka pro senzory ND_TC_SJS_144
Spínací jednotka pro senzory ND_TC_SJS_144
 
583,-Kč s dph
482,-Kč

 detail 
zvolte množství: 
Případné spory mezi společností MaT Motyčka a Tomášek s.r.o. a Kupujícím (pokud je spotřebitelem) lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například
Česká obchodní inspekce i spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ADR platformy. Více informací o mimosoudním řešení sporů naleznete zde.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti MaT s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat a obsahují skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Copyright - veškeré materiály publikované na těchto webových stránkách: www.MAT-NABYTKOVE-KOVANI.cz jsou chráněny autorským zákonem. Všechny práva vyhrazena.
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně dph a platí pouze pro internetové objednávky prostřednictvím e-shopu. Slevové akce a speciální akční nabídky platí v daném termínu pouze pro e-shop. Provozovatel si vyhrazuje měnit ceny, slevy bez předchozího upozornění.
E-shop o nábytkovém a stavebním kování do kuchyní Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 | HLISKO-Nádražní ul. 559 |
Parse Time: 0.286 - Number of Queries: 152 - Query Time: 0.0749959251099