E-shop o nábytkovém a stavebním kování do kuchyní Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 | HLISKO-Nádražní ul. 559 |

Prodejní slogan apod.

Přihlášení:   E-mail:     Heslo:         Zapomněli jste Vaše heslo? Klikněte na tlačítko                              OBJEDNÁVKA BEZ REGISTRACE


Objednávka bez REGISTRACE
Krok 1 z 5 - Fakturační informace

CHYBA? NEDAŘÍ SE VÁM PŘEJÍT K DALŠÍMU KROKU OBJEDNÁVACÍHO PROCESU?
V případě že se Vám nepodaří přejít k dalšímu kroku objednávacího procesu bude zřejmě potřeba aktualizovat  Váš prohlížeč na nejvyšší verzi. Tyká se to především prohlížečů Internet Explorer verze: 6 a 7.
Vyšší verze by měli být bezproblémové.
Pokud se Vám i přesto nepodaří přejít k dalšímu kroku, tak prosím použijte prohlížeč Mozilla Firefox na který je e-shop plně optimalizován.
V případě dotazů volejte: +420 777 734 210(8:00-12:00, 13:00-16:30)
Stáhněte si nejnovější verzi prohlížeče:  INTERNET EXPLORER verze 8
Stáhněte si nejnovější verzi prohlížeče: MOZILLA FIREFOX případně zde.
Registrační údaje prosím zadávejte včetně diakritiky a rozlišení malých a velkých písmen - vhledem k propojení účetního systému s eshopem, budete mít na faktuře uvedeny údaje tak, jak jste je zadali při registraci.

Informace o firmě
např. 12345678
např. CZ12345678
Vaše osobní informace
* povinná informace
*
*
*
*

*
*
*
Kontakty *

*
Pokračujte krokem 2
- vybráním zpusobu dodání.
Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti MaT Motyčka a Tomášek s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat a obsahují skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Copyright - veškeré materiály publikované na těchto webových stránkách: www.MAT-NABYTKOVE-KOVANI.cz jsou chráněny autorským zákonem. Všechny práva vyhrazena.
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně dph a platí pouze pro internetové objednávky prostřednictvím e-shopu. Slevové akce a speciální akční nabídky platí v daném termínu pouze pro e-shop. Provozovatel si vyhrazuje měnit ceny, slevy bez předchozího upozornění.
E-shop o nábytkovém a stavebním kování do kuchyní Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 | HLISKO-Nádražní ul. 559 |
Parse Time: 0.198 - Number of Queries: 72 - Query Time: 0.0202414486389